Scroll to top

Sitelerin, apartmanların, otellerin ve AVM'lerin ihtiyacı olan her şey

Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi; siteler, oteller, alışveriş merkezleri vb. yerlerin profesyonel yönetim ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamasının yanı sıra muadillerinden farklı olarak “Online Sipariş” ve “Teknik Saha Desteği” hizmetlerini de tek bir platformda sunmaya hazırlanan örneği olmayan yenilikçi bir proje.

Web Geliştirme

UI/UX
kullanıcı deneyimi illustrator

Kullanıcı Deneyimi

Mercen’s web sitesi, platformun sunduğu özellikler ile birlikte hedef kitlenin alışkanlıkları da analiz edilerek üstün kullanıcı deneyimine dayanan modern bir yaklaşımla geliştirildi.

Responsive

Responsive

Mobil cihazlar, tabletler ve tüm PC’lerde aynı görünüm. Her cihazın ekran çözünürlüğüne ve kullanımına göre tasarım yapıldı.

web sitesi tablet görünümü

Yazı Fontları

Montserrat Bold

Montserrat Bold

Roboto Medium

Roboto Medium

Renkler

Red Colar

Red Colar

#ff4b36

Prussian Blue

Prussian Blue

#08104d

Blue Ribbon

Blue Ribbon

#08104d

İçerik Stratejisi
&SEO

Çağın modern insan algı ve psikolojisine göre içerikler oluşturuldu ve içerik hiyerarşisi kurgulandı. Ayrıca içerik düzeni; platformun neler sunduğunun, özelliklerinin ve faydalarının hızlı ve kolayca anlaşılabilmesi için özel bir şekilde hazırlandı. Mercen’s ve yaşam alanı için temel seviyede arama motoru optimizasyonu yapıldı.

mercens web sitesi
saas projeleri vektör tasarım

Logo

Logonun hikayesi.
Dairenin ortasında M ve C harflerinin çizgisel birleşimi var. “M” ve “C” kurucularının isimlerinin baş harflerini simgelerken aynı zamanda İngilizce’deki “Management” ve “Collaboration” kelimelerinin de baş harflerini oluşturuyor.
Yuvarlağın dışındaki iki halka online olarak hizmet verilen profesyonel yönetimi ve online siparişi temsil ediyor. Teknik saha desteği Mercen’s ekiplerinin reel alanda hizmet verdiği bir faaliyet olduğu için üçüncü halkanın yerini Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi tamamlıyor.
Ortadaki daire ise sitelerin, otellerin ve alışveriş merkezlerinin oluşturduğu bir sistemi temsil ederken, halkalar Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi’nin hizmetleri ile bu sistemi kapsadığını ifade ediyor.

mercens logo vektör

Broşür

mercens broşür tasarımı

Kartvizit

mercens kartvizit tasarımı