Scroll to top

Modern üretim tesisleri ile Hamel Plastik, Türkiye’ nin her bölgesi başta olmak üzere yerel ve küresel firmalara dayanıklı, taşımayı kolaylaştıran kasalar üretiyor ve ihraç ediyor. Günlük 7.000’den fazla üretimi ve modern tesisi ile çevreye atık bırakmaya karşı misyonu doğrultusunda doğaya katkı sağlamak ve sürdürülebilir bir çevre için plastik kasalarına geri dönüşüm uyguluyor.

Yazı Fontları

Azonix

Azonix

Lato

Lato

Renkler

Flowering Cactus

Flowering Cactus

#A3D1BF

Mallard

Mallard

#274857

Dark

Dark

#1D2936

UI/UX
hamel plastik ürün sayfası tasarımları

Kullanıcı Deneyimi

Ürünlerin açıklamaları görsel ağırlıklı olarak vurgulandı. Plastik kasaların kullanım alanları, geri dönüşüm imkanları ve boyutları tek bir alanda sergilendi. Ziyaretçiler için basit ve anlaşılabilir.

Web Geliştirme

İçerik Stratejisi

İçerik tamamen sektör dinamiklerine ve Hamel Plastik’in özelliklerine göre oluşturuldu. Firmanın hangi alanda hizmet verdiği, hangi ürün için hangi kasanın kullanılması gerektiği, firmanın uzmanlığında öne çıkanlar gibi hiyerarşik ve SEO uyumlu içerik kurgusu oluşturuldu.

hamel plastik kullanıcı arayüzü tasarımı
hamel plastik web sitesi tablet görünümü

Logo

Logo plastik kasaların üzerinde belirgin görünmesi ve mühürlenmiş izlenimi oluşturması için altıgen bir taban üzerine ürünün vektörel yansıması eklenerek tamamlandı.

Kartvizit

hamel plastik kartvizit tasarımı