Scroll to top

Erasmus Yayınevi 30 yıldan fazla kitabevi ve yayıncılık alanında üniversitelerde hizmet veren, bünyesindeki yayınevi markaları ile birlikte Türkiye’nin en büyük 20 yayınevinden biridir. 15 milyon kitap kapasitesine sahip deposu ve binlerce kitap ve e-kitaptan oluşan yayınevi ile her yer için, herkes için kitap diyerek hizmet veriyor. Erasmus Yayınevi sürdürülebilir bir çevre ve değişen teknolojinin faydalarından yararlanmak isteyen insanlar için e-kitap okuma oranının artırılmasını destekliyor ve projeleri ile yatırım yapıyor.

0

Kat

Büyüme Oranı

0

Milyon Dakika

Kitap Okunma Süresi

Dynaside’ın ana stratejilerinden biri müşterilerine üstün kullanıcı deneyimi sunarak yenilikçi dijital projelere odaklanmaktır. Bu strateji ile kurgulanan ve hazırlanan e-kitap platformu, okuyucuları için pratik ve verimlidir. Kitap okumak kolay ve eğlenceli hale getirilmiştir. Mükemmel bir kişiselleştirilmiş deneyim sunmak için platformun geliştirilmesine devam edilmektedir.

e-kitap yazılımı ön yüz

Yüksek çözünürlük ve kalite

Tüm cihazlardan okuma

Sınırsız erişim imkanı

Gerçek okuma hissi

0

'den fazla e-kitap

Her gün yenileri ekleniyor.

web sitesi giriş paneli mobil görünüm

Kullanıcı Deneyimi

Platforma üye kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde e-kitap paneline ulaşabilmeleri için minimal tasarım anlayışı ile bir giriş paneli oluşturuldu. Üyelik paneline giriş yapmış okuyucuların tek yapması gereken kitap kategorisi seçip istediği kitaba tıklamak.

Responsive

E-kitap platformunda okuma hissinin iyileştirilmesi için farklı cihazlara özel görünüm ve eylem düzenlemeleri yapıldı. Mobil cihazlara sağa ve sola kaydırma özelliği eklenirken, laptoplar için gerçek bir sayfa çevirme animasyonu mevcut.

web sitesi giriş paneli

Yazı Fontları

Myriad Pro

Myriad Pro

Lato

Lato

Renkler

Puffins Bill

Puffins Bill

#ea5e20

Retro Blue

Retro Blue

#2757ff

Black

Black

#000000

İçerik Stratejisi & Yazılım

Tüm içerikler e-kitap okuyucularının beklentilerine ve kullanım alışkanlarına göre e-kitap okumayı teşvik edici bir şekilde kurgulandı. Platformun üyelerinin hızlı bir şekilde giriş yapabilmelerini sağlamak için platformun veri tabanına kullanıcı adı ve şifreleri otomatik olarak işlendi. Böylelikle kendi panellerine giriş yapan üyeler kaldıkları yerden kitaplarına devam edebilir, beğendikleri veya hatırlamak istedikleri cümleleri not olarak kaydedebilirler.

zweig
erasmus yayınları web sitesi

Kartvizit

kartvizit tasarımı