Scroll to top

Kusursuz görünmenin en iyi yolu

Abito, erkek giyim sektöründe 1971 yılından beri faaliyet gösteren, 350′den fazla çalışanı ile hem üretim yapan hem de mağazaları ile satış yapan bir giyim firması. Türkiye’de ve Almanya’ da patent sahibi olan ve 4 farklı ülkede mağazası bulunan firma, hali hazırda 5 farklı kıtada 25’ten fazla ülkeye ihracat yapıyor. Bu dinamiklerini tüm dijital platformlarda ve tasarımlarında vurgulayan çalışmalarımız ile firmanın hem fiziksel hem de dijital dünyada büyüyen bir satış ağına sahip olmasına öncü olduk. Gelecekteki planları için E-ticaret altyapısının kurulduğu web sitesinde uluslararası pazarlamasına yönelik stratejiler uygulandı.

Prodüksiyon

Metin Yazımı

Video öncesi 4 farklı senaryoda 6 farklı metin yazıldı. Firma ile birlikte karar verilen metin yeniden düzenlenerek filmin metni haline getirildi.

Video

Bir tanıtım videosu ile sosyal medya için 2 farklı videonun sahne çekimleri ekibimiz tarafından fabrika ve Abito merkez mağazasında yapıldı. Post prodüksiyon ile video kurgusu ve montajı tamamlandı.

Seslendirme

Seslendirme, yazılan metin ve çekilen sahnelere göre seçilmiş, firma reklam filmleri için profesyonel seslendirme hizmeti sunan bir ses sanatçısı tarafından yapıldı.

Yazı Fontları

Humanst BT 521

Humanst BT 521

Roboto Medium

Roboto Medium

Renkler

Black Glaze

Black Glaze

#041016

Orange Marple

Orange Marple

#d0a185

Phthato Blue

Phthato Blue

#001989

Kurumsal & İçerik

5 başlıkta firmanın öne çıkan özelliklerinin vurgulandığı “bizi tanıyın” alanı ve devamına eklenen tanıtım videosu ile birlikte web sitesini ziyaret edenlerin hızlı bir şekilde firmayı tanıyabilecekleri bir kurgu oluşturuldu. Diğer tüm sayfalara ise detaylı bir şekilde firmanın geçmişi, iş ortakları, yönetim kurulu vb. kurumsal içeriklerin tamamı hazırlandı ve eklendi.

abito video önizleme
abito web sitesi tablet gorunumu

Kartvizit

abito kartvizit tasarımı